tel. i fax. 25 6823 971, tel. 25 6820 190
kontakt telefoniczny możliwy w godzinach 9:00 - 17:00
sklep
Oferta

W swojej ofercie posiadamy ponad 500 wzorów złotych pierścionków, w tym  pierścionki z brylantami. Oryginalne, różnorodne wzornictwo sprawia, że każdy może wybrać coś dla ukochanej osoby.

Oferujemy blisko 100 wzorów obrączek ślubnych z żółtego i kolorowego złota w stylu zarówno klasycznym jak i awangardowym. Wszystkie wzory obrączek dostępne są w sprzedaży oraz można je wykonać z powierzonego złota.

Kolekcja biżuterii wykonanej ze srebra jest bogata i zróżnicowana stylistycznie od minimalistycznych, prostych form bransolet, wisiorów i pierścionków do barokowego przepychu naszyjników, kolczyków i broszek  z naturalnymi kamieniami, kryształami Swarovskiego, szkłem weneckimi, markazytami oraz perłami.

Drobiazg ze złota czy srebra to zawsze dobry pomysł na prezent z okazji Chrztu i Komunii Świętej. Złote łańcuszki, medaliki, kolczyki, bransoletki i wisiorki, a także srebrne łyżeczki i obrazki będą wyjątkową pamiątką dla obdarowanej osoby.

Posiadamy szeroką gamę zegarków. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Adriatica, Pierre Ricaud, Casio, Timex i Timemaster, Posiadamy również w ofercie zegarki firm: JK Jordan Kerr, Oceanic oraz Xonix.

Na różnorodne okazje polecamy wyjątkowo piękne obrazki z wizerunkami Świętych (Święta Rodzina, Aniołki, Matka Boska Karmiąca, figurki Aniołków oraz wiele innych).

 

SERWIS

Firma prowadzi również serwis: wyrób, odnawianie i naprawę biżuterii oraz grawerowanie obrączek, pierścionków, łyżeczek oraz tabliczek pamiątkowych.

Doświadczony złotnik uzupełni kamienie, odnowi pamiątkową biżuterię, zmniejszy, powiększy pierścionek lub obrączkę, wykona brakujące elementy - sprawi, że biżuteria odzyska dawny blask.
 
Jeżeli posiadają Państwo własny kruszec oferujemy wykonanie biżuterii na życzenie w bardzo atrakcyjnych cenach.
 
Grawerujemy biżuterię (przede wszystkim obrączki i pierścionki), zegarki, tabliczki pamiątkowe, srebrne łyżeczki, wykonujemy także komputerowo zdjęcia na mosiężnych, srebrzonych płytkach.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się

Korzystanie ze strony internetowej www.dek-jubiler.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.