Oferta

W swojej ofercie posiadamy ponad 500 wzorów złotych pierścionków, w tym pierścionki z brylantami. Oryginalne, różnorodne wzornictwo sprawia, że każdy może wybrać coś dla ukochanej osoby.

Oferujemy blisko 100 wzorów obrączek ślubnych z żółtego i kolorowego złota w stylu zarówno klasycznym jak i awangardowym. Wszystkie wzory obrączek dostępne są w sprzedaży oraz można je wykonać z powierzonego złota.

Kolekcja biżuterii wykonanej ze srebra jest bogata i zróżnicowana stylistycznie od minimalistycznych, prostych form bransolet, wisiorów i pierścionków do barokowego przepychu naszyjników, kolczyków i broszek z naturalnymi kamieniami, kryształami Swarovskiego, szkłem weneckimi, markazytami oraz perłami.

Drobiazg ze złota czy srebra to zawsze dobry pomysł na prezent z okazji Chrztu i Komunii Świętej. Złote łańcuszki, medaliki, kolczyki, bransoletki i wisiorki, a także srebrne łyżeczki i obrazki będą wyjątkową pamiątką dla obdarowanej osoby.

Posiadamy szeroką gamę zegarków. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Adriatica, Pierre Ricaud, Casio i Timemaster. Posiadamy również w ofercie zegarki firm: Festina, Timex, Bisset, Lorus, JK Jordan Kerr, Oceanic, Rubicon, Pulsar oraz Xonix.

Na różnorodne okazje polecamy wyjątkowo piękne obrazki z wizerunkami Świętych (Święta Rodzina, Aniołki, Matka Boska Karmiąca, figurki Aniołków oraz wiele innych).